Usługi dotyczące Systemu Informatycznego Elektroniczny Krajowy System Monitoringu Orzekania o Niepełnosprawności (SI EKSMOoN)
- Numer postępowania BDG-V.2710.22.2026.AZ
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-05 08:28 | - | |||
|
|
1 - Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy (FO).docx | 2026-08-05 08:28 | 40 KB | ||
|
|
2 - Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy (PPU).pdf | 2026-08-05 08:28 | 161 KB | ||
|
|
2.1 - Załącznik nr 1 do PPU - Procedura Rozwoju_EKSMOoN.pdf | 2026-08-05 08:28 | 143 KB | ||
|
|
2.2 - Załącznik nr 2 do PPU - Procedura admin. i usuwania awarii błędów w SI EKSMOoN.pdf | 2026-08-05 08:28 | 130 KB | ||
|
|
2.3 - Załącznik nr 3 do PPU - Procedura Wsparcia Użytkowników SI EKSMOoN.pdf | 2026-08-05 08:28 | 83 KB | ||
|
|
2.4 - Załącznik nr 4 do PPU - Protokół odbioru.pdf | 2026-08-05 08:28 | 66 KB | ||
|
|
2.5 - Załącznik nr 5 do PPU - Raport z realizacji przedmiotu umowy.pdf | 2026-08-05 08:28 | 85 KB | ||
|
|
2.6 - Załącznik nr 6 do PPU - umowa PPDO.pdf | 2026-08-05 08:28 | 74 KB | ||
|
|
2.6.3 - Załącznik nr 3 do umowy PPDO.pdf | 2026-08-05 08:28 | 84 KB | ||
|
|
2.6.4 - Załącznik nr 4 do umowy PPDO.pdf | 2026-08-05 08:28 | 53 KB | ||
|
|
2.6.5 - Załącznik nr 5 do umowy PPDO.pdf | 2026-08-05 08:28 | 30 KB | ||
|
|
2.6.6 - Załącznik nr 6 do umowy PPDO.pdf | 2026-08-05 08:28 | 37 KB | ||
|
|
3 - Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docx | 2026-08-05 08:28 | 27 KB | ||
|
|
4 - Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx | 2026-08-05 08:28 | 28 KB | ||
|
|
5 - Załącznik nr 5 do SWZ- Wykaz usług (wzór).docx | 2026-08-05 08:28 | 29 KB | ||
|
|
6 - Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób (wzór).docx | 2026-08-05 08:28 | 38 KB | ||
|
|
7 - Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy dot. regulacji sankcyjnych.docx | 2026-08-05 08:28 | 22 KB | ||
|
|
8 - Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór oświadczenia podwykon. dost. reg_sankcyjne.docx | 2026-08-05 08:28 | 21 KB | ||
|
|
9 - Załącznik nr 9 do SWZ - Wzór oświad_wykonaw_wspólnie_ubiegaj.docx | 2026-08-05 08:28 | 27 KB | ||
|
|
SWZ - EKSMOoN.pdf | 2026-08-05 08:28 | 204 KB | ||
|
|
2026-OJS149-00540624-pl.pdf | 2026-08-05 08:28 | 178 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf | 2026-09-02 15:44 | 329 KB |
