Weryfikacja prawidłowości udzielania zamówień publicznych związanych z realizacją projektów, które otrzymały dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach FERS 2021-2027

  • Numer postępowania BDG-V.2711.14.2026.PS
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-20 11:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-20 11:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-02 14:48
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-02 14:48 -
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2026-07-02 14:48 180 KB
    icon 1 - ZAŁ._NR_1_DO_SWZ_FORMULARZ_OFERTY.docx 2026-07-02 14:48 86 KB
    icon 2 - ZAŁ._NR_2_do_SWZ_PPU.pdf 2026-07-02 14:48 135 KB
    icon Zał nr 3 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.doc 2026-07-02 14:48 169 KB
    icon Zał nr 1 do SOPZ - Lista sprawdzająca.docx 2026-07-02 14:48 77 KB
    icon Zał nr 5 Wzór zlecenia.docx 2026-07-02 14:48 89 KB
    icon Zał nr 6 Protokół odbioru kontroli.docx 2026-07-02 14:48 87 KB
    icon Zał nr 7 Deklaracja bezstronności.docx 2026-07-02 14:48 18 KB
    icon Zał nr 8 Klauzula infor. dot. przetawarzania danych osob. przez Zamawiającego.docx 2026-07-02 14:48 83 KB
    icon Zał. nr 9 Umowa powierzenia danych osobowych.pdf 2026-07-02 14:48 201 KB
    icon 3 - ZAŁ._NR_3_DO_SWZ_OŚWIADCZ_O_NIEPODLEG._WYKLUCZENIU.docx 2026-07-02 14:48 124 KB
    icon 4 - ZAŁ._NR_4_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_USŁUG.docx 2026-07-02 14:48 67 KB
    icon 5 - ZAŁ._NR_5_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_OSÓB.docx 2026-07-02 14:48 106 KB
    icon 6 - ZAŁ._NR_6_DO_SWZ_WZÓR_OŚW_WYKON_WSPÓLNIE_UBIEG_O_UDZIEL_ZAM.docx 2026-07-02 14:48 45 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-02 14:48 49 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ.pdf 2026-07-10 15:09 134 KB
    icon Wyjaśnienie treści SWZ-2.pdf 2026-07-13 14:54 124 KB
    icon Zmiana treści SWZ.pdf 2026-07-14 12:09 96 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-07-14 12:09 23 KB
    icon Wyjaśnienie treści SWZ-3.pdf 2026-07-16 15:37 152 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-07-20 12:58 86 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa