Organizacja i realizacja kursów językowych dla 132 pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie

  • Numer postępowania BDG-V.2711.25.2025.AZ
  • Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-01-19

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-22 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-22 11:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-01-12 12:39
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-03-26 11:35

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-01-12 12:39 -
    icon 1_ZAŁ_1_DO_SWZ_FORMULAR_OFERTOWY.docx 2026-01-12 12:39 90 KB
    icon 2 - Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy (PPU).pdf 2026-01-12 12:39 97 KB
    icon 2.3.1 - Załącznik nr 3.1 do PPU dot części 1_język angielski_OPZ.pdf 2026-01-12 12:39 80 KB
    icon 2.3.2 - Załącznik nr 3.2 do PPU dot części 2_język hiszpański_OPZ.pdf 2026-01-12 12:39 77 KB
    icon 2.3.3 - Załącznik nr 3.3 do PPU dot części 3_język ukraiński_OPZ.pdf 2026-01-12 12:39 77 KB
    icon 2.3.4 - Załącznik nr 3.4 do PPU dot części 4_język rosyjski_OPZ.pdf 2026-01-12 12:39 73 KB
    icon 2.3.5 - Załącznik nr 3.5 do PPU dot części 5_język arabski_OPZ.pdf 2026-01-12 12:39 73 KB
    icon 2.3.6 - Załącznik nr 3.6 do PPU dot części 6_język turecki_OPZ.pdf 2026-01-12 12:39 73 KB
    icon 2.3.7 - Załącznik nr 3.7 do PPU dot części 7_język chiński_OPZ.pdf 2026-01-12 12:39 73 KB
    icon 3_ZAŁĄCZNIK_NR_3_DO__SWZ_OŚWIADCZENIE_O_NIEPODLEGANIU_WYKLUCZENIU.docx 2026-01-12 12:39 117 KB
    icon 4_ZAŁ_NR_4_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_USŁUG.docx 2026-01-12 12:39 73 KB
    icon 5.1_ZAŁĄCZNIK_NR_5.1_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_OSÓB dla części 1 zamówienia.docx 2026-01-12 12:39 73 KB
    icon 5.2_ZAŁĄCZNIK_NR_5.2_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_OSÓB dla części 2 zamówienia.docx 2026-01-12 12:39 74 KB
    icon 5.3_ZAŁĄCZNIK_NR_5.3_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_OSÓB dla części 3 zamówienia.docx 2026-01-12 12:39 72 KB
    icon 5.4_ZAŁĄCZNIK_NR_5.4_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_OSÓB dla części 4 zamówienia.docx 2026-01-12 12:39 72 KB
    icon 5.5_ZAŁĄCZNIK_NR_5.5_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_OSÓB dla części 5 zamówienia.docx 2026-01-12 12:39 72 KB
    icon 5.6_ZAŁĄCZNIK_NR_5.6_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_OSÓB dla części 6 zamówienia.docx 2026-01-12 12:39 72 KB
    icon 5.7_ZAŁĄCZNIK_NR_5.7_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_OSÓB dla części 7 zamówienia.docx 2026-01-12 12:39 72 KB
    icon 6_ZAŁ_NR_6_SWZ_WZÓR_OŚWIADCZENIA_8_4_4.docx 2026-01-12 12:39 69 KB
    icon SWZ_kursy językowe.pdf 2026-01-12 12:39 192 KB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-01-12 12:39 195 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 7_ZAŁĄCZNIK_NR_7_DO_SWZ_WZÓR_OŚW_WYKON_WSPÓLNIE_UBIEG_O_UDZIEL_ZAM.docx 2026-01-15 14:38 73 KB
    icon Odpowiedzi_na_pytania.pdf 2026-01-16 12:07 98 KB
    icon Odpowiedz_na_pytanie_19.01.pdf 2026-01-19 15:27 99 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o kwocie.pdf 2026-01-22 11:02 108 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-03-26 11:34

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa