Świadczenie usług w zakresie tłumaczeń pisemnych na rzecz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

  • Numer postępowania BDG-V.2710.19.2025.PS
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-12 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-12 12:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-07-30 16:02
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-12-04 16:04

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-07-30 16:02 -
    icon SWZ _ tłumaczenia_.pdf 2025-07-30 16:02 460 KB
    icon 1 - ZAŁ._NR_1_DO_SWZ_FORMULARZ_OFERTY.docx 2025-07-30 16:02 41 KB
    icon 2 - ZAŁ._NR 2_DO_SWZ - PPU_usługa tłumaczenia pisemnego.pdf 2025-07-30 16:02 172 KB
    icon 3 - ZAŁ. NR 3 DO SWZ - Ośw. o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2025-07-30 16:02 28 KB
    icon 4 - ZAŁ._NR_4_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_USŁUG.docx 2025-07-30 16:02 26 KB
    icon 5 -ZAŁ._NR_5_DO_SWZ_WYKAZ_OSÓB.DOC 2025-07-30 16:02 112 KB
    icon 5A - ZAŁ._NR_5A_DO_SWZ_WYKAZ_OSÓB_DO_KRYTERIUM.DOC 2025-07-30 16:02 82 KB
    icon 6 - ZAŁ. NR 6 DO SWZ _ Ośw. wspólnie ubiegających się o udz. zam..docx 2025-07-30 16:02 28 KB
    icon 7 - ZAŁ.NR 7 DO SWZ _ Zobowiązanie do oddania do dyspozycji zasobów.docx 2025-07-30 16:02 29 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-07-30 16:02 133 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ.pdf 2025-08-05 11:26 111 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2025-08-05 11:26 36 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf 2025-08-07 13:08 119 KB
    icon 1 - ZAŁ._NR_1_DO_SWZ_FORMULARZ_OFERTY - po zmianie z dn.07.08.2025 r..docx 2025-08-07 13:08 41 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa