Wykonanie izolacji i odwodnienia fundamentów w budynku przy ul. Nowogrodzkiej 1/3/5 w Warszawie

  • Numer postępowania BDG-V.2710.12.2025.JM
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-06 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-06 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-05-08 16:33
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-08-07 13:21

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-05-08 16:33 -
    icon ogloszenie_o_zamowieniu.pdf 2025-05-08 16:33 138 KB
    icon SWZ_FUNDAMENTY.pdf 2025-05-08 16:33 246 KB
    icon 2_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_PROJEKTOWANE_POSTANOWIENIA_UMOWY.pdf 2025-05-08 16:33 182 KB
    icon 3a_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_PROJEKT ARCH_BUDOWLANY.pdf 2025-05-08 16:33 2.04 MB
    icon 3b_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_PROJEKT TECHNICZNO_WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY.pdf 2025-05-08 16:33 572 KB
    icon 3c_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_PROJEKT TECHNICZNO_WYKONAWCZY KANALIZACJA.pdf 2025-05-08 16:33 1.58 MB
    icon 3d_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_PROJEKT TECHNICZNO_WYKONAWCZY ARCHITEKTURA.pdf 2025-05-08 16:33 768 KB
    icon 3e_ZAŁĄCZNIK_DO_KONCEPCJI_plan sytuacyjny (zał. K1) .pdf 2025-05-08 16:33 469 KB
    icon 3e_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_OPIS_KONCEPCJA.pdf 2025-05-08 16:33 939 KB
    icon 4_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_STWiORB_Nowogrodz_1_3_5.pdf 2025-05-08 16:33 351 KB
    icon 5_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_PRZEDMIAR_ROBÓT_Nowogrodzka.pdf 2025-05-08 16:33 279 KB
    icon 6_ZAL_NR_SWZ_OŚWIADCZENIE_O_NIEPODLEGANIU_WYKLUCZENIU.DOCX 2025-05-08 16:33 29 KB
    icon 7_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_ROBÓT.docx 2025-05-08 16:33 26 KB
    icon 8_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_WZÓR_WYKAZU_OSÓB.docx 2025-05-08 16:33 31 KB
    icon 9_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_WZÓR_OŚW_WYKON_WSPÓLNIE_UBIEG_O_UDZIELENIE_ZAM.docx 2025-05-08 16:33 28 KB
    icon 1_ZAŁĄCZNIK_DO_SWZ_FORMULARZ_OFERTY.docx 2025-05-08 16:33 42 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia.pdf 2025-05-22 10:24 34 KB
    icon Wyjasnienia i zmiana treści SWZ_odwodnienie_fundamentów.pdf 2025-05-22 10:24 93 KB
    icon schematy_rysunki.zip 2025-05-22 10:24 2.47 MB
    icon ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia_z_dnia_28_05.pdf 2025-05-28 13:28 34 KB
    icon Zmiana_SWZ_izolacja_odwodnienie_fundamentow.pdf 2025-05-28 13:28 93 KB
    icon wyjaśnienia i zmiana SWZ_02_06.pdf 2025-06-02 16:25 121 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA.pdf 2025-07-02 11:38 97 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-08-07 13:21

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa